“20”, “SX20” olur -YACHTLINE-

S ve X – pek çok harika kelimeyle başlayan iki harf:

S standart, muhteşem veya sansasyonel olarak

Ya da X-tras, X-clusive veya X-cellent gibi X

Ve popüler 20 -YACHTLINE- artık her ikisiyle de süslenebiliyor ve SX20 -YACHTLINE- oluyor. Ve elbette sebepsiz değil.

Geçtiğimiz birkaç ay boyunca tekneye bir makyaj yaptık. Bazı heyecan verici fikirleri hayata geçirdik ve büyük etkisi olan küçük değişiklikler yaptık.

Bu SX20’de yeni -YACHTLINE-

Koltuklar ve direksiyon simidi – mükemmel ortak yaşam

SX20 -YACHTLINE-‘ın yeni koltukları sadece süper konforlu olmakla kalmıyor, aynı zamanda yeni ayar seçenekleri sayesinde ilgili duruma mükemmel uyum sağlıyor.

Suyun üzerinde otururken rahatça süzülmek ya da ayakta dururken genel bir bakışa sahip olmak, SX20 -YACHTLINE-‘ın yeni koltuklarıyla hiç sorun değil.

Aynı zamanda, direksiyon simidi koltuğa uyarlanabilir ve sınırsız sürüş keyfi sağlar.

Daha fazla ışık ve hayal bile edilemeyen konfor için genişletilmiş kapak

50 daha büyük ambar kapağıyla SX20 -YACHTLINE-‘ın kabini bol miktarda doğal ışıkla doluyor ve böylece içinde olmayı sevdiğiniz bir yer haline geliyor. Ancak sadece ışık için ambar kapağını büyütmedik.

Kabinin üst kısmında basamak olarak da kullanılabilen yeni bir raf var. Bu sayede, geniş kapaktan ön alana rahatça geçebilir ve hatta kabinden klemenslere ulaşabilirsiniz. Örneğin kilitleme sırasında idealdir.

Daha fazla konfor için yeni yan pedler

Akşamları hava serinlediğinde ya da havalar oyun oynamak istemediğinde, kabindeki yeni yan minderler sizi rahat saatlere davet ediyor. Döşemenin yeni tasarımı sadece görsel olarak başarılı olmakla kalmıyor, aynı zamanda konforlu bir oturma sunuyor.

Tüm hava koşulları için iyi düşünülmüş karavan üstü

Bazen hava durumunu seçemezsiniz. Ancak SX20 -YACHTLINE-‘ın yeni karavan üstü ile her türlü hava raporunu sakince bekleyebilirsiniz. Çünkü ek ayar seçenekleri sayesinde SX20 -YACHTLINE- karavan üstü her türlü hava koşulunda daha da esnektir. İşte birkaç örnek.

Çok fonksiyonlu şezlong minderi

Düz bir ön yatış yüzeyinde güneşlenebilirsiniz. Ancak örneğin kitap okumak uzun vadede rahatsız edici olabilir. Bu nedenle, SX20 -YACHTLINE- kalkan üzerinde, gerektiğinde posteri eğime tutturmak için yeni montaj seçenekleri bulunmaktadır. Bu şekilde rahatça eğilebilirsiniz.

Döşemenin tasarımı da değişmiştir ve kabindeki yeni yan döşemeye dayanmaktadır. Bu, kullanılmadığında rulo haline getirilebileceği ve istiflenebileceği anlamına gelir. Ayrıca önceki modele göre daha uzun ve genişletilmiş bir yatma alanı sunuyor.

Resim
Resim
Yeni SX20 -YACHTLINE-‘a bir göz atmak ister misiniz? Neredeyse teknenin içindeymişsiniz gibi? O zaman 360° videomuzda keşfedin.

Tekneyi sergi salonumuzda canlı olarak görmek isterseniz, lütfen bizden bir randevu alın.