Birçok müşteri çok önemli bir soru soruyor: M37 motorlu katamaranın altında ne kadar baş mesafesi var? Ve tavanın altında ne kadar? Bu, günümüzde mevcut olan ve çoğu sınırlı baş mesafesine sahip diğer teknelere kıyasla M37’nin sunduğu konfor söz konusu olduğunda önemli bir farklılaştırıcıdır.

Buradaki resim cevapları göstermektedir. En yeni elektrikli katamaranımızda kamaralardaki baş mesafesi 204 cm’dir – bu da 6′ 8″ anlamına gelir. Duş başlığı için biraz daha fazla yer sağlanan duşta baş mesafesi 211 cm’dir – yani 6′ 11″.

Kokpitte, tavanın altında (tavanlı versiyonu seçtiyseniz) bu güçlü kedideki en düşük baş mesafesi 211 cm’nin biraz üzerindedir – yine 2 metrenin veya 6′ 11″in oldukça üzerindedir. Yani en uzun boylu teknecilerin bile yeni M37’de eğilmelerine gerek yok. Tüm bunları pelüş koltuklar, birinci sınıf tekstil ürünleri ve deriler, İtalyan kerestesi ve birinci sınıf bir duş odasıyla birleştirdiğinizde, bu güçlü katamaranda yepyeni bir konfor seviyesi bulacaksınız. Tekne hakkında daha ayrıntılı konuşmak için bizimle iletişime geçin.