Son yazımızda Friedrichshafen’daki Interboot 2020 ticaret fuarına katılmayacağımızı duyurmuştuk. Bunun nedeni, diğer şeylerin yanı sıra, Korona zamanlarında bir ticaret fuarının başarılı bir şekilde uygulanması için birkaç ampirik değerdir.

Teknelerimizle ilgilenen birçok kişi için bu durum, bunun yerine nasıl daha fazla bilgi ve kapsamlı tavsiye alabilecekleri sorusunu gündeme getiriyor. Çünkü birçoğu için Würzburg yakınlarındaki Kürnach’taki ofisimize olan mesafe çok uzun, dolayısıyla evimizde bir randevu almak çok fazla zaman alacaktır.

Ama biz bir çözüm bulduk.

-YACHTLINE – çevrimiçi danışma – bu şekilde çalışır

Skype birçok kişi tarafından bilinmektedir ve -YACHTLINE- teknelerimizin çevrimiçi danışmanlığı için bir araç olarak dağıtımı ve kapsamlı olanakları nedeniyle ikna edicidir.

Cihazınızla (tercihen bir bilgisayar, dizüstü bilgisayar veya tablet) ve muhtemelen bir kulaklıkla kendinizi rahat ettirin. Bahçede, rahat bir koltukta veya en sevdiğiniz kafede – görsel-işitsel danışmanlık sizin seçtiğiniz bir yerde gerçekleşir.

Cihazınızda, ilgili teknede size sanal olarak rehberlik edecek olan Bay Küffner’in bölünmüş ekranını göreceksiniz. Bu arada, tüm sorularınızı yanıtlayacak ve danışma sırasında hayalinizdeki tekneyi canlı olarak bir araya getirecektir.

Deneyiminiz yok mu? Sorun değil!

Skype & Co. ile hiç deneyiminiz yoksa, bu konuda endişelenmenize veya korkmanıza gerek yok. Her şey size ayrıntılı olarak açıklanacaktır ve danışma sırasında filme alınmak istemiyorsanız veya alınamıyorsanız, bu tamamen sorun değil.

Çevrimiçi görüşmeye misafir olarak da katılabileceğiniz için bir Skype hesabı kesinlikle gerekli değildir.

Kısaca süreç hakkında: E-posta ile bir bağlantı alacaksınız, tarayıcınızda açın ve mikrofon ve kameraya erişim izni verin (ikincisi yalnızca isterseniz). Ardından bir tıklama ile toplantıya katılın. İşte bu kadar.

Online danışmanlık, yerinde randevunun yerini tutar mı?

Bir -YACHTLINE- online konsültasyonu evimizdeki bir randevunun yerini alabilir, ancak almak zorunda değildir. Ayrıca, yerinde bir randevu hakkında karar vermek için ihtiyacınız olan tüm önemli bilgileri size sağlayabilir.

Konsültasyondan sonra tekneyi tekrar canlı olarak deneyimlemek istediğinizden eminseniz, Kürnach’ta bizden her zaman ek bir randevu alabilirsiniz.

Online danışmanlık için randevu alın
Online danışmanlık ile ilgileniyor musunuz? O zaman iletişim formunu kullanarak bizden bir randevu alın. Sizinle iletişime geçeceğiz