Tekne yılının gözden geçirilmesi 2020

2020 tekne sezonu geride kaldı ve yıl sona eriyor. Hepimizin uzun süre hatırlayacağı bir yıla geri dönüp bakma zamanı.

Ayrıca müşterilerimizin bu yılki deneyim raporlarında bizim ve teknelerimiz hakkında neler yazdıklarını da gösteriyoruz.

Ocak: Düsseldorf’taki Boot
Yıl Düsseldorf’taki açılışla oldukça normal bir şekilde başladı. Medyada şimdiden yeni bir virüsten bahsediliyor, ancak o noktada hepimiz uzak Asya’dan gelen bu ilk raporların nasıl gelişeceği hakkında hiçbir fikrimiz yok.

Her zamanki gibi, ziyaretçiler sergi salonlarına akın ediyor ve SRX30 -YACHTLINE- üzerindeki yeni merdivenimiz çok popüler – römorkla çekilebilen en büyük teknenin içine ilk kez meraklı bir bakış sağlıyor (bkz. Boot Düsseldorf 2020 incelemesi).

Yeni tekne için talimat mükemmeldi ve su sporlarıyla ilgili uzun yıllara dayanan deneyime rağmen, hala öğreniyorsunuz.
Andreas F.

Mayıs: kısıtlamalarda ilk gevşeme

Bazı kısıtlamalar yavaş yavaş kaldırılıyor ve yeni teknelerin toplanması tüm hızıyla devam ediyor. Yeni Yachtline sahiplerine mutlu teslimler neredeyse her gün gerçekleşiyor.

Ayrıca genel olarak römorklu teknelere olan ilgide de gözle görülür bir artış var. Kimler şaşırıyor? Birçok tekne sahibi, römorklu olmayan kendi teknelerinin kısıtlamalar nedeniyle geçici olarak erişilemez ve kullanılamaz olduğunu fark etti. Öte yandan, römorklu tekne sahipleri açık bir avantaja sahipti (Corona sırasında tekneyle tatil makalesine bakın).

Buna ek olarak, SRX30 -YACHTLINE- için çelik römorkun aksine yaklaşık 100 kg ağırlık tasarrufu sağlayan yeni alüminyum römorkumuz x35v’yi tanıtıyoruz – tekne sınıfında gerçek bir lüks (Yeni: SRX30 YACHTLINE alüminyum römorklu 3500kg x35v makalesine bakınız).

Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra bile, çalışanlar her zaman yanınızdadır – hem tekneyle ilgili özel istekler hem de her türlü bilgi için. Bu hiçbir şekilde doğal bir mesele değildir! Hizmet değerlendirmesi: çok iyi !!!

Peter K.

 

Haziran-Ağustos arası: geç tekne sezonu

2020 tekne sezonu, önceki yıllardaki kadar kaygısız olmasa da nihayet başlıyor. Çoğu durumda, planlanan gezilerin yeniden planlanması gerekiyor, ancak bu tam da römorklu bir teknenin daha önce bahsedilen avantajı: esneklik.

Ve pek çok müşterimiz normal şartlar altında düşünemeyecekleri tamamen yeni su yollarını ve kıyı bölgelerini keşfediyor.

Bu arada biz de çalışmalarımıza devam ediyoruz ve Temmuz ayında popüler 20 -YACHTLINE- modelini daha da geliştirerek sunuyoruz: SX20 -YACHTLINE- (broşür için SX20 -YACHTLINE- modeline yükseltin)

Ağustos ayında Öchsner-Boats yıllık şirket tatiline çıkıyor. Geçtiğimiz haftalar ve aylar yorucu geçti, ancak şirket krizi başlangıçta korkulandan daha hafif atlattı.

… herhangi bir hız sınırı olmadan tabii ki “tam hız” da denedik… Hepimiz küçük “CARA “mızın arkadaşlarımızın daha güçlü teknesi tarafından hiçbir şekilde geride bırakılamamasına şaşırdık.

Jülgen V.

İşçilik ve kalite çok iyi ve sürüş özellikleri bizi ikna etti.

Wilhelm C.

Eylül: Öchsner tekneleri olmadan Interboot

Büyük etkinliklerden sorumlu olanlar, karantinadan bu yana ilk ticaret fuarlarının gerçekleşebilmesi için çok düşündüler ve konseptler geliştirdiler. Öchsner-Boats olarak, Korona dönemindeki ticaret fuarlarına ilişkin deneyim eksikliğimiz nedeniyle, Friedrichshafen’daki Interboot’a katılmamaya karar verdik (Öchsner-Boats’suz Interboot 2020 makalesine bakınız).

Müşterilerimize hala kapsamlı danışmanlık alma imkanı sunmak için, konumdan bağımsız olarak çevrimiçi danışmanlık hizmeti başlatıyoruz. İlgilenen taraflar bir video konferans aracılığıyla tekneleri sanal olarak görüntüleyebilir ve hayallerindeki -YACHTLINE’ı- herhangi bir yükümlülük altına girmeden bir araya getirebilirler (YACHTLINE online danışmanlık – fuar alternatifi makalesine bakınız).

Tekne bize mükemmel bir şekilde uyuyor. Her şey iyi düşünülmüş ve detaylara büyük özen gösterilerek tasarlanmış

Family G.