Öchsner-Boote, yenilikçi teknelerin en yüksek işçilik ve detaylara gösterilen özenle üretildiği, izlenebilir kabinli tekneler konusunda uzmanlaşmış bir Alman aile şirketidir.

Girişimcilik çabamızın temelinde ürünlerimizin birinci sınıf kalitesi ve teknelerimizi yeniliklerle tekrar tekrar geliştirme konusundaki köklü inancımız yatmaktadır. Müşterilerimiz için her zaman yeni fikirler ve verimli çözümler arayışındayız.

2021

07 Ekim

Salonların genişletilmesi

Kürnach'taki Brückentorstrasse'de bulunan yer, büyük bir salonla genişletildi.

2021

16 Ağustos

SRX30'u Güncelleme -Yachtline-

SRX30 -Yachtline-'ın halihazırda sunduğu eğlence faktörünü kat kat arttırdık ve ona kişisel bir deniz taşıtını taşıma imkanı verdik. Bu, elektrikli kıç vinç kullanılarak kolayca yukarı ve aşağı sarılabilir.

2020

02 Kasım

SX20 -YACHTLINE

SX20 -YACHTLINE-, 20 -YACHTLINE- modelinin daha da geliştirilmiş halidir. Makyaj, daha fazla sürüş keyfi ve konforu için yeni özellikler ve büyük etkiye sahip küçük değişikliklerin uygulanmasını içerir

2020

26 Mayıs

Alu-Trailer x19v

Alüminyum römork x19v özellikle SX20 -Yachtline- için geliştirilmiştir. Bu tekneye mükemmel şekilde uyarlanmıştır ve böylece optimum taşıma güvenliği sağlar. Çelik kirişe kıyasla ağırlık tasarrufu sayesinde daha büyük bir taşıma kapasitesi sağlar.

2020

26 Mayıs

Alu-Trailer x35v

Yeni alüminyum römork x35v, SRX30 -YACHTLINE- için tarafımızdan özel olarak üretilmiştir ve römorklanabilen en büyük tekneye mükemmel şekilde uyarlanmıştır. Çelik bir römorka kıyasla yaklaşık 100 kg ağırlık tasarrufu sağlayan yeni x35v, önemli ölçüde daha yüksek bir taşıma yüküne olanak tanır ve ofset akslar daha dengeli bir sürüş davranışı sağlar.

2021

21 Eylül

SRX30 -YACHTLINE

Friedrichshafen'daki Interboot ticaret fuarında, popüler SR30'un yeni özellikler ve ilave konforla daha da geliştirilmiş hali olan yeni SRX30 -YACHTLINE- tanıtıldı. Ve hala gururla Avrupa'nın en büyük römorklu teknesini ürettiğimizi iddia edebiliriz!

2019

08 Mart

Müşterilerimiz için yeni giriş alanı

Bu hizmet, müşterilerimizin tüm önemli belge ve videolara bir bakışta sahip olmalarına yardımcı olur.

2019

01 Ocak

Yeni Logo

2018

16 Ocak

Salonların genişletilmesi

Kürnach, Brückentorstr. adresindeki yer kapsamlı bir şekilde genişletildi. Yeni salonlar ve kazanılan alan, sürekli yüksek talebi karşılayabilmek için gereklidir.

2017

01 Eylül

SR25 -YACHTLINE- Geniş Kiriş

WIDE-BEAM gövdeli SR25 Yachtline'ın tanıtımı. SR30'un incelikleri ve teknik özellikleri 25 feet'lik sportif bir tekneye aktarılmıştır. Çok işlevli tavan, su koltuğu, iskele, cam kokpit ve çok daha fazlası arzulanan hiçbir şeyi bırakmaz.

2016

01 Eylül

SR30 -YACHTLINE- Geniş Kiriş

WIDE-BEAM özel gövdeli SR30 -Yachtline-'ın tanıtımı 10 metrelik bir tekneyi takip etmek bugün hala eşsiz! Uzun yıllar süren geliştirme çalışmalarının ve Öchsner-boote şirketinin tüm bilgi birikiminin ardından, 2016 yılında lüks ve konfordan ödün vermeden bu boyutta bir tekne sunmayı başardık. Ve tüm bunlar 3,5 tonun altında!!!

2015

01 Eylül

Test galibi 23 -YACHTLINE-

WIDE-BEAM gövdeli 23 -Yachtline-'ın tanıtımı Büyük tekne dergilerinde yapılan testler 23 -Yachtline-'ın her yönden sportif ve canlı bir kullanıma sahip olduğunu doğrulamaktadır. Çok sayıda güneşlenme alanı ve 23 feet için çok geniş bir kabin ile üstün konfora sahip spor ve gezi tekneleri arasında ideal bir uzlaşmadır.

2014

01 Eylül

29 -YACHTLINE- WIDE BEAM

29 -Yachtline- modern WIDE-BEAM gövde formunda bir yükseltme aldı. Bu geliştirme ile 29 -Yachtline-'ı daha da modernize etmeyi başardık. Daha fazla alan, daha fazla verimlilik, daha az yakıt tüketimi, daha iyi sürüş davranışı ve çok daha fazlası.

2014

25 Ocak

20 -YACHTLINE- WIDE BEAM

WIDE-BEAM gövdeli 20 -Yachtline-'ın tanıtımı 6 metre uzunluğunda, tuvalet odası ve kiler bloğu ile 2-3 yatak sunmaktadır. Böyle bir şeyi nerede bulabilirsiniz? Geniş kirişli gövde, mükemmel kullanım özellikleri sağlar ve yakıt tüketimini %22 oranında azaltır.

2013

01 Eylül

27 -YACHTLINE- WIDE BEAM

WIDE-BEAM gövdeli 27 -Yachtline-'ın tanıtımı

2013

01 Ocak

GENİŞ KİRİŞLİ özel gövde

WIDE-BEAM özel gövde Muhtemelen son yılların en etkili yeniliği. 8 yıllık bir geliştirme sürecinden sonra benzersiz bir şey başardık. Optimum yanal denge, geliştirilmiş sürüş özellikleri, hala ÇEKİLEBİLİR, sorunsuz ÇEKİLEBİLİR, %22 yakıt tasarrufu, daha fazla kullanılabilir hacim, geliştirilmiş dalgalı su özellikleri, daha düşük su çekimi, maksimum hızlanma. Bu tam olarak nasıl çalışıyor? Bize sormanız yeterli.

2013

01 Ocak

DÜŞÜK-AHŞAP-SISTEM

DÜŞÜK-AĞAÇ-SISTEMI - Ahşap, işlenmesi kolay ve ucuz bir yapı malzemesi olarak kabul edilir. Ahşap, sıcaklık dalgalanmaları nedeniyle büyük ölçüde genleşir ve bir kez su "çektiğinde" ağırlaşır ve orijinal dengesini kaybeder. Bu ve daha yüksek ağırlığı, özellikle römorklu tekne yapımında istenmez. Bu nedenle tüm teknelerimiz artık DÜŞÜK AHŞAP yöntemi kullanılarak üretilmektedir. Birçok AHŞAP elemanın yerini daha sağlam, daha hafif, hava koşullarına dayanıklı GRP çerçeveler alıyor. Ekstra çaba, teknenin tüm ömrü boyunca karşılığını veriyor.

2012

01 Eylül

Drago 27'nin sunumu

Drago 27 (şimdi 27 -Yachtline-) sunulmuştur. Aşırı inşa edilmiş bir dıştan takma motor, daha önce mümkün olmayan birçok avantaj yaratmaktadır. Tekne Öchsner-boats tarafından tamamen yeniden geliştirilmiştir.

2012

17 Ocak

Öchsner-Boote GmbH & Co. şirketinin kuruluşu. KG'NIN KURULUŞU

Florian Öchsner, Öchsner-Boote GmbH & Co. KG'YI KURDU. GmbH & Co. KG günlük işleri devralır. Florian Öchsner genel müdür olarak şirketin başındadır. Dieter Öchsner tavsiye ve eylemleriyle onun yanındadır ve giderek artan bir şekilde çeşitli tekne modellerinin yeni geliştirilmesine odaklanmaktadır.

2010

01 Eylül

Drago 29'un sunumu

Drago 29'un (şimdi 29 -Yachtline-) tanıtımı. Uzun bir süre boyunca en büyük römorklu kabinli tekne (2016'da Öchsner teknelerinin SR30'u tarafından geride bırakıldı) Özel bir izin olmadan 9 metrelik bir tekneyi karaya çekmek bugün bile pek çok kişi tarafından inanılmaz olarak değerlendirilmektedir.

2008

01 Ocak

Kendi gelişimlerinize odaklanma

Crownline ve Coverline'ın satışı, tamamen kendi tekne geliştirmelerine odaklanmak amacıyla durdurulacaktır

2002

01 Ocak

Endüstriyel parkın genişletilmesi

Şirket 2000 metrekareden fazla genişler - ek sergi salonları ve kışlama için park alanları kazanılır.

2000

01 Ocak

İkinci neslin girişi

Florian Öchsner ile ikinci nesil şirkete katılır. Bundan böyle baba ve oğul şirketin servetini yönetiyor ve şirketi birlikte büyük adımlarla geliştiriyor.

1994

01 Haziran

Crownline and Coverline

Crownline ve Coverline markalarının satışına başlanması.

1986

07 Haziran

İyi bir yolculuk için

Dieter Öchsner 7 Ocak 1986'da "Zur Guten Fahrt" şirketini kurar ve temeller atılır. En başından itibaren şirket şunları sunar: Motorlu tekneler Fragman Nakliye römorku Bakım / servis Kiralama ve tekne taşımacılığı

BGS Marin
Fotoğraf Galeri