Deneyim Raporu 29 Yachtline 2016

 • Tekne
  29 Yachtline GENİŞ KİRİŞ
 • Motor
  Volvo Penta D3 - 220 DPS, dizel
 • Seyir Alanı
  Ren
 • Mürettebat
  2 kişi
 • Tecrübe
  Deneyimli

Kürnach’ta Drago 29 WB teknesinin 14 Nisan 2016’da teslimi

Sevgili Öchsner ekibi,

Öncelikle yeni teknemiz Drago 29 Wide Beam’in hızlı ve doğru teslimatı için çok teşekkür ederiz. 14 Nisan 2016 Perşembe günü saat 10’da Küffner Bey’le tekneyi teslim almaya başladık, kalan formaliteler ve belgeler detaylı bir şekilde anlatılarak tarafımıza teslim edildi. Daha sonra Florian Öchsner ile salona gittik ve kuru zeminde ilk brifinglere başladık. Karavandaki talimatı çok iyi anlattı, böylece neredeyse hiçbir soru cevapsız kalmadı.

Sonra güneşli havalarda ve taze bir rüzgarla Main’deki feribota gittik. Her şeyden önce çok dikkatli bir şekilde kaydık, tecrübeli kayıkçılar olarak bile kayma sürecini bize tekrar anlattırmaktan ve bu süreçte birkaç püf noktası öğrendiğimiz için mutlu olduk. Sonra Main’de heyecanlandı, motor hemen çalıştı ve işini olması gerektiği gibi yaptı, 220 hp dizel D3 Volvo Penta ve hepsinden önemlisi kesinlikle harika olan trim asistanı ile kesinlikle heyecanlandık. Yoğun brifingin ardından sorunsuz bir şekilde treylere kayarak tekneyi düzgün bir şekilde bağladık. Atölyede, tekneyi kızartmakta ısrar ettiğim tüm ekip tarafından sıcak bir şekilde karşılandık.

Artık Ren nehri üzerindeki Ludwigshafen’e tutunmamıza ve gitmemize izin verildi, burada sorunsuz bir şekilde kayarak teknemizi iskelemize bağladık.

Sonra Ren nehrinde 7 kişiyle (tecrübeli erkekler ve kadınlar) ilk test sürüşünü yaptık, bu bir zevkti, ne kadar hızlı ve sorunsuzdu, akıntıya karşı çok hızlı süzülüyordu (yaklaşık 12 km / s akış hızında), Etkileyici performans.

Öchsner’lar çok fazla söz vermedi, kesinlikle heyecanlandık ve Oechsner ailesini ve ekibini memnuniyetle tavsiye edeceğiz ve uzun süre iletişimde kalacağımızı umuyoruz. Mükemmel bir uyumdu.

Hubert ve Gudrun, Schwetzingen