Deneyim raporu 23 Yachtline: Ren, Konstanz Gölü ve IJsselmeer

 • Tekne
  23 YACHTLINE
 • Motor
  Volvo Penta V-200SX
 • Seyir Bölgesi
  Ren, Konstanz Gölü ve IJsselmeer
 • Mürettebat
  2-4 kişi + köpek
 • Deneyim
  yeni başlayanlar

Mecklenburg Batı Pomerania’daki tekne tatillerimizde (kiralık teknelerle), kendi teknenize olan istek yıldan yıla arttı.

Interboot tekne fuarına yaptığımız ziyaretlerle Öchsner-Boote firmasından haberdar olduk. Burada “bizim” teknemizi bulacağımızı çabucak anladık! Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle yanımızda olan Sayın Küffner’ın yardımıyla 23 YACHTLINE konusunda ikna olduk.

Nisan 2019’da Kürnach’taki Öchsner-Boote firmasından yeni “Elea” teknemizi teslim aldık. Main’de ilginç ve bilgilendirici bir brifing gezisinin ardından, ekibimizle eve döndük ve teknemizi Ren Nehri üzerindeki Wiesbaden’deki ana limanda denize indirdik.

Ren Nehri’nde çok güzel saatler geçirdik.

Öchsner-Boote şirketinden iyi tavsiyeler aldığımızı defalarca gördük. Tekne bize mükemmel bir şekilde uyuyor. Her şey iyi düşünülmüş ve detaylara büyük özen gösterilerek tasarlanmıştır. Diğer tekne meslektaşlarımızı defalarca “Elea” mız hakkında sorular sordu.

İlk büyük gezi Konstanz Gölü’ndeydi. Orada Konstanz Gölü onayı için resmi kabul gerçekleştirildi – sorunsuz geçti! Burada harika günler geçirdik ve gemide harika bir şekilde uyuduk.

İlk tatilimizi bir tekne sahibi olarak Hollanda’daki IJsselmeer’de geçirdik. Teknemiz ile kilitler ve birçok asma köprüde sorunsuz bir şekilde ustalaştık. 23 Yachtline ile tercihimiz yine teyit edildi. Her şey mükemmel çalıştı ve çok eğlenceliydi.

“Elea’mızı” kış uykusundan uyandırmak için baharı sabırsızlıkla bekliyoruz … Sonraki tatiller şimdiden planlandı. Memnunduk!

Bu noktada, iyi tavsiyeler ve büyük destek için tüm Öchsner ekibine bir kez daha teşekkür etmek istiyoruz.

Aile G.