Exactly one year ago the Interboot 2019 in Friedrichshafen was just around the corner. The exhibition boats were prepared for their big appearance, many small organizational matters had to be taken care of before the start of the trade fair and the joyful tension in the Öchsner team increased every day.

Today – a year later – it looks completely different.

Korona ticaret fuarları için ne anlama geliyor?

Korona pandemisi nedeniyle günlük hayatımız temelden değişti ve yeni kurallar ve düzenlemeler getirildi. Maske zorunluluğu, mesafe kuralları ve her köşede dezenfektan bulunan dispanserler – bir yıl önce düşünülemezdi.

Önceki normal duruma dönmek için hala uzun bir yol var. Bu nedenle ticaret fuarları gibi büyük etkinliklerin sorumluları, ziyaretçileri, katılımcıları ve personeli virüsle temastan mümkün olan en iyi şekilde korumak için kapsamlı hijyen konseptleri geliştirmek zorunda kaldı.

Ancak sonuçta bu önlemlerin gerçekten uygulanıp uygulanamayacağı belirsizdir. Bir ticaret fuarı sırasında konseptin beklentilerin aksine yetersiz olduğu ortaya çıkarsa veya örneğin ziyaretçi akışını yönetmede sorunlar yaşanırsa, en kötü senaryoda ticaret fuarı iptal edilebilir.

 

 

Öchsner-Boote olmadan Interboot

Friedrichshafen’daki Interboot, kapatılmadan sonraki ilk fuarlardan biri olduğundan, büyük bir fuarın başarılı ve sorunsuz bir şekilde uygulanıp uygulanamayacağı ve nasıl uygulanabileceği konusunda hala deneyim eksikliği var.

Bu nedenle, Friedrichshafen’daki Interboot’a katılmamaya karar verdik.

Müşterilerimizi, potansiyel müşterilerimizi ve iş ortaklarımızı görme ve teknelerimizi geniş bir kitleye sunma fırsatını kaçırdığımız için üzgünüz.

Ancak başkalarının sağlığını koruma ve fuar ziyaretçilerine keyifli ve başarılı günler sunma sorumluluğumuzun da farkındayız.

Bu nedenle, gelecekteki fuarlarda her ikisini de garanti edip edemeyeceğimizi bekleyip göreceğiz.

Öchsner tekneleri çevrimiçi ve Kürnach’ta
Bir -YACHTLINE- ile ilgileniyor musunuz? Size bunu çevrimiçi olarak sunuyoruz:

Model sayfalarında teknelerimiz hakkında kapsamlı bilgi
SX20 -YACHTLINE-
SR25 -YACHTLINE-
29-YACHTLINE-
SRX30 -YACHTLINE-
Teknelerimiz ve römorklarımız hakkında genel bilgiler
Büyük ve hafif – Öchsner teknelerinin sırrı
Römorklanabilir tekneler – römorklama için gereklilikler
Haber arşivinde daha fazla makale bulabilirsiniz
Öchsner-Boats YouTube kanalındaki videolar
Kişisel hayalinizdeki tekne için fiyat hesaplayıcı
SX20 -YACHTLINE-
SR25 -YACHTLINE-
29-YACHTLINE-
SRX30 -YACHTLINE-
Müşterilerimizden Görüşler