Şirket, konsept ve tasarım aşamasından başlayarak, temelden başlatılan, teknolojik olarak yenilikçi ve son derece zarif bir güç katamaranının tam üretimine geçti.

Tasarım, mühendislik, üretim ve tanıtımın her bir aşamasında yer alan herkes, büyük bir alkışı hak ediyor ve şu ana kadar elde edilen büyük başarıların hatırlatılması gerekiyor.

MAKAI Yachts: MAKAI M37’nin üretimine yönelik tüm kalıp ve ağır ekipman dahil olmak üzere tüm sermaye mallarını tasarladı, mühendislik tasarımını yaptı ve üretti. İlk MAKAI M37’nin inşasına başladı. MAKAI M37 #1’in enjeksiyon işlemini başarıyla tamamladı (ilk gövdeleri başarılı bir şekilde üretti). 6 adet MAKAI M37 önceden satıldı (2022’nin tamamı ile 2023’ün 2. çeyreği üretimi karşılandı). MAKAI M37 satın almak isteyen iletişimlilerden 3000’den fazla soruşturma aldı (vay!). Sosyal medyada 2500’den fazla Beğeni ve Takipçi kazandı. Ana üretim ve pazarlama personelini işe aldı ve eğitti. Hepiniz bunu gerçekleştiriyorsunuz! Alıcı için ödeme yapmayı mümkün olduğunca kolaylaştırmak için 30 farklı kripto para birimini kabul eden bir kripto para ödeme hizmeti sundu.

Özellikle Emanuele Rossi Yacht Design (IT) ve Rivoyre Engineering (FR) için özel bir bahsetmek gerekiyor. Emanuele ve ekibi en iyi yaptıklarını yaptılar – geminin her yerinde şaşırtıcı bir kullanışlılıkla etkileyici hatlar yarattılar. Rivoyre Engineering’e eşit derecede zorlu bir görev verildi – planlayan bir katamaran performansını, tüm bu konforla birlikte nasıl başarabilirsiniz? Çığır açan bir ürün yapmaya karar verdiğinizde, gerçekten en iyisine sahip olmanız gerekir. Tasarım ve mühendislik ekibi MAKAI ile sorunsuz bir şekilde çalıştı… ve başardılar.

“Büyük bir yeni ürünü piyasaya sürmek, bizi harika yeni kişilere tanıştırdı.”

Bu proje aynı zamanda ufuklarımızı genişletti – harika bir yeni ürünü piyasaya sürmenin, bizi harika yeni bağlantılarla tanıştırdığını gördük. MAKAI artık köklü referanslara ve eşsiz endüstri bilgisine sahip sektör lideri bayi ağı aracılığıyla satılıyor. Endüstri değişiminin önünde olmayı seven tutkulu bayilerle çalışmaktan heyecan duyuyoruz – izinden gitmek değil, değişimin öncüsü olmayı tercih edenler. Müşteri hizmetleri yeni pazarlamadır, ve sahiplerimizin harika bir ağ tarafından desteklendiğini biliyoruz; zor soruları sormaktan çekinmeyen ve doğru cevapları bulmak için her şeyi denemekten çekinmeyen bir ağın parçası olduklarından eminiz!

Artık ana bölgelerin tümünde bayilerimizi bulabilirsiniz:

Güneydoğu ABD – S&J Yachts

Orta Atlantik ABD – S&J Yachts

Kuzeydoğu ABD – Good Harbor Yachting

Doğu Kanada – Good Harbor Yachting

İngiltere – Oracle Marine

Danimarka – SimplyMulti

İtalya – ERYD

Hırvatistan – MAKAI Yachts Croatia

Portekiz – Oracle Marine

Tahiti & Pasifik Adaları – Sail Tahiti

Yakın günlerde yeni bayileri duyurmaya hazırlanıyoruz, böylece kadromuza daha fazla uzmanlık eklemiş olacağız. Ve yaratıcı gemi marangozlarımız sadece gelmeye devam eden yenilikler sunuyor. Büyük bir yılda herkesin emeği için teşekkürler!