MAKAI Yachts, geleneksel üretici modelinden uzaklaşarak ve keşfedilmemiş bölgeleri keşfederek motorlu tekne endüstrisine damgasını vurmak için yola çıktı. Bu yaklaşımın temelini oluşturan Makai, her biri güçlü katamaran pazarında eşsiz bir geçmişe sahip 3 kurucu üye tarafından yönetilmektedir.

MAKAI Yachts’ın üç yönetici ortağının her biri tekne endüstrisinde üretim, işletme yönetimi, satış ve pazarlama konularında geniş deneyime sahiptir. Büyük bir yelkenli katamaran üreticisinin yönetimindeyken, bu deneyimden yararlanılarak işletmenin kapsamlı bir şekilde geri dönüşü sağlandı ve büyüme aşamasına geçildi.

Güç katamaranı pazarının benzer bir ezber bozan tekneye ihtiyaç duyduğunu gören ve kariyerleri boyunca bir dizi başarılı güç katamaranı inşa edip denize indiren ekip, pazarı yeniden tanımlayan bir ürüne ihtiyaç olduğunu fark etti. Bu düşünceyle ekip, hayallerini gerçeğe dönüştürmek ve bu benzersiz ve gelecek vaat eden ürünü hayata geçirmek için yeni bir bağımsız marka kurmaya karar verdi: MAKAI Power Catamarans.

Makais yolculuğundan haberdar olmak için bizi Facebook ve Instagram’da takip edin ve e-posta listemize abone olun.